NL|EN
 
 

Normanisten zijn de elitetroepen van het kwaliteitsmanagement ...

Normanisten zijn de elitetroepen van het kwaliteitsmanagement. Ze worden zorgvuldig geselecteerd en staan bekend om hun werklust en hun gedrevenheid.
Intensieve bijscholing is de rode draad, een lead-auditor ISO9001 of ISO22000 diploma een belangrijke scalp.

Uit deze groep selecteren wij voor elke opdracht een team met een klemtoon op ervaring, gedrevenheid, sociale vaardigheden of prestatievermogen naargelang jouw noden.
Jouw team wordt geleid door één accountmanager die voor jou de verbindingsman is met AMNorman.

De Normanisten worden gesteund en geleid door uit hun eigen rangen geselecteerde aanvoerders die zich elk in een voorkeursdomein specialiseren.

In eerste lijn zijn er een competentiebeheerder, een resourceplanner en een controller die samen zorgen dat onze bestaande klanten perfecte service krijgen.

Ontmoet ons team
AMNorman

AMNorman ontstond in de het begin van deze eeuw. Voeding en diervoeding waren in België amper bekomen van de dioxinecrisissen in de late jaren ’90. De opmars van certificatie begon met de introductie van BRC in voeding en GMP en GMP+ in diervoeding.

Doorheen de jaren werd de wereld van voedselveiligheid, normen en certificaten complexer.

De oprichting van FAVV, het autocontrolebesluit met het ontstaan van autocontrolegidsen, de oprichting van het EFSA (European Food Safety Agency) zorgden voor een sterke toename van de wettelijke eisen en controles. Met komst van IFS, ISO22000, de GFSI en FSSC ontstond een aanhoudend opbod tussen schema’s met steeds strengere eisen en audits voor gevolg.

In deze wereld van certificaten en complexe wettelijke criteria wil AMNorman een boodschap brengen van éénvoud.

Kwaliteit moet een lust zijn, mag geen last worden.

Kwaliteitsmanagement is een integraal element in de bedrijfsvoering en een instrument dat de onderneming ten goede komt. Zodra certificatie een aparte wereld wordt die voor verbetering naar zijn eigen navel staart bestaat de kans dat de meerwaarde omgekeerd evenredig wordt met de administratieve last ervan.

Wij noemen onszelf sinds de beginjaren ‘qualityfreaks’ omdat we bezeten zijn van kwaliteit en onze eerste slogan is niet onterecht ‘quality speaks on your behalf’. Kwaliteit is essentieel, maar mag niet verdrinken in administratie.

Daarom strijden wij constant naar eenvoud. Door te investeren in competentie, het leveren van maatwerk maar terzelfdertijd te hameren op verantwoordelijkheid proberen wij het traject voor onze klanten eenvoudig en efficiënt te houden. Precies die visie is ook de rode draad doorheen de ISO9001 versies die de revue passeerden sinds de start van AMNorman. De traditie van ISO9001:2008 om het aantal verplichte procedures te verminderen wordt in ISO9001:2015 nog doorgetrokken. In combinatie met een steeds groter wordende aandacht voor de verantwoordelijkheid en de betrokkenheid van het management.

Alle Normanisten delen deze visie

Ze gaan met passie voor eerlijkheid, competentie en verantwoordelijkheid.

Het resultaat is eenvoud en succesvolle groei.

Ons team

 Pascal Brysse
FunctieConsultant
SectorFood & Feed
WerkdomeinEtikettering & QMS
ProfielLinkedIn
Emailpascal.brysse@amnorman.be
 Natasja De Troch
FunctieConsultant
SectorFood
WerkdomeinAllergenen, B2, HEMV
ProfielLinkedIn
Emailnatasja.detroch@amnorman.be
 Joyce Buysse
FunctieConsultant
SectorFood & Feed
WerkdomeinAudits & ISO
ProfielLinkedIn
Emailjoyce.buysse@amnorman.be
 Tine De Meyere
FunctieConsultant
SectorFeed & ISO
WerkdomeinFCA & ISO9001:2015
Profiel-
Emailtine.demeyere@amnorman.be
 Ganna Vavritska
FunctieConsultant
SectorFood
WerkdomeinInsourcing
ProfielLinkedIn
Emailganna.vavritska@amnorman.be
 Emmy Decadt
FunctieConsultant
SectorFood
WerkdomeinInsourcing
ProfielLinkedIn
Emailemmy.decadt@amnorman.be
 Edith Castelein
FunctieConsultant
SectorFood
WerkdomeinQMS
ProfielLinkedIn
Emailedith.castelein@amnorman.be
 Agathe Devroede
FunctieConsultant
SectorFood
WerkdomeinB2C
ProfielLinkedIn
Emailagathe.devroede@amnorman.be
 Emily Platteeuw
FunctieConsultant
SectorFood & Feed
WerkdomeinB2C
ProfielLinkedIn
Emailemily.platteeuw@amnorman.be
 Elke Debou
FunctieConsultant
SectorFood & non-food
WerkdomeinEtikettering
ProfielLinkedIn
Emailelke.debou@amnorman.be
 Jens Bauters
FunctieConsultant
SectorFood & ISO
WerkdomeinEtikettering, BCP
ProfielLinkedIn
Emailjens.bauters@amnorman.be
 Stefanie Dumarey
FunctieConsultant
SectorFood/ Feed/ Cosmetica
WerkdomeinEtikettering/ Specificatieheer
ProfielLinkedIn
Emailstefanie.dumarey@amnorman.be
 Tim De Boeck
FunctieConsultant
SectorFood
WerkdomeinB2B
ProfielLinkedIn
Emailtim.deboeck@amnorman.be
 Valerie De Bock
FunctieConsultant
SectorFood - Feed
WerkdomeinFood - Feed
ProfielLinkedIn
Emailvalerie.debock@amnorman.be
 Sofie De Wispelaere
FunctieConsultant
SectorFood
WerkdomeinEtikettering/ Spec. beheer
ProfielLinkedIn
Emailsofie.dewispelaere@amnorman.be
 Joke Bouckaert
FunctieConsultant
SectorB2B
WerkdomeinFood
ProfielLinkedIn
Emailjoke.bouckaert@amnorman.be
 Ruben Polfliet
FunctieConsultant
SectorB2B
WerkdomeinFood
ProfielLinkedIn
Emailruben.polfliet@amnorman.be
 Anton Bauters
FunctieConsultant
SectorFood
WerkdomeinB2B
ProfielLinkedIn
Emailanton.bauters@amnorman.be
 Laurence Batteauw
FunctieConsultant
SectorFood / Transport
WerkdomeinTransport
ProfielLinkedIn
Emaillaurence.batteauw@amnorman.be
 Steffie Verhulst
FunctieConsultant
SectorFood
WerkdomeinSpecificatiebeheer - retail
ProfielLinkedIn
Emailsteffie.verhulst@amnorman.be
 Margot Dewaele
FunctieConsultant
SectorFood
WerkdomeinEtikettering/ Spec. beheer
ProfielLinkedIn
Emailmargot.dewaele@amnorman.be
 Winnewald Dejonckheere
FunctieZaakvoerder
SectorAlgemeen
Werkdomein-
ProfielLinkedIn
Emailwinnewald.dejonckheere@amnorman.be
 Freyja Opstaele
FunctieManagement assistant
SectorAlgemeen
WerkdomeinBack office & HR
ProfielLinkedIn
Emailfreyja.opstaele@amnorman.be
 Anja Calcoen
FunctieFinance
SectorAlgemeen
Werkdomein-
ProfielLinkedIn
Emailanja.calcoen@amnorman.be